Ky është talenti unik që ka Arbana Osmani

  • E.K /
  • 18 March 2023 - 14:17
Ky është talenti unik që ka Arbana Osmani

Arbana Osmani mbetet një prej moderatorëve më të pëlqyera shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Arbana është moderatore e shtëpise së famshme mjaft të përfolur, “Big Brother Vip Albania”.

Ajo përveq moderimit, të cilin e ka talent, ajo është mjaft e zonja edhe në një fushë tjetër.

Osmani ka mjaft talent dhe ka pasion të madh kuzhinën dhe gatimin.

Moderatorja shumë shpesh ka postuar fotografi të cilat ajo i ka gatuar ajo.

(Kosova Sot Online)