Melinda Ademi tregon më shumë nga trupi i saj, befason me pamjen e saj

  • E.K /
  • 27 April 2023 - 12:43
Melinda Ademi tregon më shumë nga trupi i saj, befason me pamjen e saj

Këngëtarja e famshme, Melinda Ademi, së fundmi ka realizuar një fotosesion, shkruan “Kosova Sot Online”.

Melinda ka veshur një fustan të shkurtër, ngjyrë rozë.

Me këtë veshje ajo ka treguar trupin e saj dhe linjat e saja trupore të tonifikuara.

(Kosova Sot Online)