"E shijova mendjen e saj", Blero "habit" me mbishkrimin në fotografinë e tij

  • E.K /
  • 29 May 2023 - 11:34

Këngëtari, Blero, ka vite që komentohet mjaft për jetën e tij personale, shkruan “Kosova Sot Online”.

Blero para pak kohësh ka treguar se është në një lidhje.

Blero ndau një fotografi me këtë mbishkrim : “E shijova mendjen e saj dhe kuptova se kisha vdekur nga uria gjatë gjithë jetës sime.”

Nuk dihet se për çfarë e ka pasur fjalën Blero lidhur më këtë mbishkrim.

(Kosova Sot Online)