Afrona Dika publikon fotografi me të dashurin e saj

  • E.K /
  • 29 May 2023 - 13:27
 Afrona Dika publikon fotografi me të dashurin e saj

Afrona Dika ka shkuar në pushime në Turqi me partnerin e saj, përcjell “Kosova Sot Online”.

Afrona na ka prezantuar për herë të parë edhe me partnerin e saj.

Ajo ka postuar një fotografi me të dashurin e saj, ku të dy janë shfaqur të lumtur.

Partneri i saj është biznesmen në Zvicër dhe quhet James Dyer Smith.

(Kosova Sot Online)