Trixa iu paguan shpërblim dy mijë euro nëse arrini t'ia plotësoni kërkesën

  • A.P /
  • 02 June 2023 - 15:45
Trixa iu paguan shpërblim dy mijë euro nëse arrini t'ia plotësoni kërkesën

Së fundi me një kërkesë e cila shpërblehet, ka dalur këngëtarja Beatrix Ramosaj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Pasi një qen ka humbur dhe këngëtarja ka kërkuar ndihmë.

Nëse gjendet ai qen, shpërblimi është dy mijë euro.

Image

(Kosova Sot Online)