Bledi Mane: Albin Kurti është mosmirënjohës, imagjinoni çfarë ndodh sikur SHBA dhe NATO të largohen nga Kosova

  • A.P /
  • 02 June 2023 - 15:22
Bledi Mane: Albin Kurti është mosmirënjohës, imagjinoni çfarë ndodh sikur SHBA dhe NATO të largohen nga Kosova

Pas daljes nga shtëpia, ish-konkurrentët e BBVA, Bledi Mane dhe Nita Latifi, nuk kanë ruajtur një raport miqësor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Bledi së fundi e ka quajtur Nitën mosmirënjohëse sërish, e madje e krahason me kryeministrin e Kosovës.

 

‘Albin Kurti mosmirënjohes si Nita! Imagjinoni sikur një moment Shtetet e Bashkuara te Amerikës dhe NATO te tërheqin prezencën e tyre ushtarake nga Kosova ashtu siç bene 2 vjet me pare ne Afganistan.. Kush do ta mbroje pavarësine e Republikes së Kosovës, ushtria e Albin Kurtit apo ushtria e Niko Peleshit?’- shkruan Mane.

Image

(Kosova Sot Online)