Gjiko poston një fotografi "interesante" të Elites, befason me pamjen e saj

  • E.K /
  • 17 June 2023 - 10:11
Gjiko poston një fotografi

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, janë një prej personazheve më të dashura dhe të pëlqyera në showbizin shqiptar, shkruan "Kosova Sot Online".

Gjiko ka postuar një fotografi "interesante" të bashkëshortes së tij.

Gjiko ka postuar fotografi të Elitës teksa ajo shihej në proces rregullimi, pra me pajisjet e rregullimit të flokëve.

Por, edhe në këtë gjendje Gjiko kishte vendosur në mbishkrim një emoji duke u shkrirë pas saj.

(Kosova Sot Online)