Noizy dhe Sfera Ebbasta publikojnë bashkëpunimin "Location"

  • E.K /
  • 30 June 2023 - 14:40
Noizy dhe Sfera Ebbasta publikojnë bashkëpunimin

Noizy mbetet një prej reperëve më të pëlqyer shqiptar, shkruan "Kosova Sot Online".

Rerperi ka publikuar një bashkëpunim me Sfera Ebbasta.

Kënga e tyre quhet "Location".

Për më shumë mund të ndëgjoni këngën në "YouTube".

(Kosova Sot Online)