Luana zhvishet pothuajse e tëra

  • A.P /
  • 18 July 2023 - 21:24
Luana zhvishet pothuajse e tëra

Ajo vazhdon të mbetet in në shou bizin shqiptar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Fjala për moderatoren dhe këngëtaren Luana Vjollca e cila së fundi ka pozuar në bikine derisa ajo ka mbetur e mahnitur me bukuritë e Caprit.

 

“E humbur në bukuritë e Caprit”, ka shkruar Luana

Image

(Kosova Sot Online)