Morena befason se si është veshur

  • E.K /
  • 30 November 2023 - 11:29
Morena befason se si është veshur

Këngëtarja, Morena Taraku, ka publikuar një fotografi interesante në istagramin e saj, shkruan “Kosova Sot Online”.

Morena është shfaqur e veshur provokuese dhe ku duket tejët e “zjarrtë”.

Përndryshe, Morena komentohet mjaft për jetën luksoze që ajo bën.

(Kosova Sot Online)