Alban Skënderaj jep lajmin befasues: Ndjej krenari, është koha të ëndërrojmë e fluturojmë

  • E.K /
  • 24 February 2024 - 09:35
Alban Skënderaj jep lajmin befasues: Ndjej krenari, është koha të ëndërrojmë e fluturojmë

Këngëtari i njohur dhe mjaft i dashur për publikun shqiptar, Alban Skënderaj, ka japur një lajm të mirë për të gjithë fansat e tij, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtari ka njoftuar në “Instagram” se do të mbaj një koncert në stadiumin “Air Albania” në Tiranë, që do të titullohet “Motiv i jetës time”.

Albani ka shkruar se ky koncert do të jetë maksimumi i asaj që ai do të ofroj.

Albani ka njoftuar se ky koncert do të mbahet me daten 6 qershor dhe se për detaje tjera do i njoftoj me kohë fansat e tij.

(Kosova Sot Online)