Bes Kallaku publikon një fotografi, "Në çdo rrethanë, gjej arsye për të qenë falenderues"

  • E.K /
  • 24 February 2024 - 12:45
Bes Kallaku publikon një fotografi,

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë mjaft të përfolur, përcjell “Kosova Sot Online”.

Prej disa ditësh në rrjetet sociale po flitet për ndarjen e tyre, mirëpo që akoma nuk ka pasur ndonjë reagim nga ana e tyre.

Kallaku ka publikuar një fotografi me një thënië në gjuhën angleze.

“Në çdo rrethanë, gjej arsye për të qenë falenderues. Zoti është vazhdimisht duke të ‘mbrojtur’.”

(Kosova Sot Online)