Getinjo ka një mesazh: Ky popull ka nevojë për besim në Zot, ka nevojë me i shnosh zemrat

  • E.K /
  • 22 April 2024 - 11:26
Getinjo ka një mesazh: Ky popull ka nevojë për besim në Zot, ka nevojë me i shnosh zemrat

Këngëtari i njohur, Getinjo, ka publikuar një fotografi në instastory, teksa ka shkruar edhe një mesazh, përcjell “Kosova Sot Online”.

Getinjo ka shkruar se ky popull ka nevoj për Zot dhe për t’i shëruar zemrat.

“Zoti i rujt dhe i shëroft në zemër dhe shpirt", ka shkruar Getinjo.

(Kosova Sot Online)