Sara tregon për emrin e foshnjës: S’po ma qëllon në shpirt asnjëri akoma

  • E.K /
  • 22 May 2024 - 09:08
Sara tregon për emrin e foshnjës: S’po ma qëllon në shpirt asnjëri akoma

Sara Gjordeni është në pritje të ëmbël, ku do të bëhet nënë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Sara dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë.

Gjinia e foshnjës ende nuk është kuptuar akoma.

Sara ka treguar se ka gjetur emrin e foshnjës, nëse do të jetë vajzë.

Po ashtu, ajo ka thënë se nëse do të ketë djalë, ka menduar disa emra por që akoma nuk është përcaktuar akoma.

“Të qartë që prej ditës kur mora vesh që isha shtatzënë, kam një emër për vajzë. Për djalë jam midis 2/3 emrave por s’po ma qëllon në shpirt asnjëri akoma”ka shkruar Sara, duke ju përgjigjur pyetjes së një ndjekësi në “Instagram”, ku u pyet rreth emrit të foshnjës.

(Kosova Sot Online)