Shyhrete Behluli shkruan fjalë prekëse dhe emocionuese për fejesën e Enxhëllushes

  • E.K /
  • 23 May 2024 - 12:50
Shyhrete Behluli shkruan fjalë prekëse dhe emocionuese për fejesën e Enxhëllushes

Këngëtarja e njohur, Enxhëllusha Salihu, para disa ditëve është fejuar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja, Shyhrete Behluli, ka uruar vajzën e saj me fjalët më të mira.

“Urime fejesa zemër, të uroj të mira ashtu si që dëshiron cdo nanë për bijen e vet!”, ka shkruar Shyhretja.

(Kosova Sot Online)