Julian Deda humb garën për të fituar 'Big Brother Albania VIP 3', zë vendin e dytë

  • A.P /
  • 26 May 2024 - 02:39
Julian Deda humb garën për të fituar 'Big Brother Albania VIP 3', zë vendin e dytë

Pasi Meritonit, Heidit dhe Romeos që humbën garën për çmimin e madh në 'BB VIP 3', shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Julian Deda është finalisti i katërt që humb garën për të fituar  'Big Brother Albania VIP 3'.

 

Një risi për “Big Brother VIP Albania”, por që është përdorur në shtetet e tjera, u aplikua këtë finale.

Katër finalistët u ndanë në dy çifte dhe fituesit do të përballen më pas me njëri-tjetrin për çmimin e madh. Konkretisht, përmes zgjedhjes së goglave në mënyrë rastësore, Romeo Veshaj u bë çift me Egla Cenon, ndërsa Julian Deda me Heidi Bacin.

Image


(Kosova Sot Online)