Befason Mozzik, publikon mesazhet që i kishte shkruar Lotinës para disa viteve më parë

  • E.K /
  • 24 June 2024 - 09:51
Befason Mozzik, publikon mesazhet që i kishte shkruar Lotinës para disa viteve më parë

Rap-artisti i njohur, Mozzik, dhe moderatorja, Lotina Haziri, janë një prej çifteve më të komentuara në showbizin shqiptar, shkruan “Kosova So Online”.

Mozzik ka publikuar disa mesazhe, ku i kishte shkruar Lotinës në vitin 2019, duke treguar “emoj-it” që i kishte dërguar.

“Njetin e mirë kur ta kesh/2019”, ka shkruar ai.

(Kosova Sot Online)