Heidi ndan një moment romantik me Romeon

  • E.K /
  • 25 June 2024 - 09:50
Heidi ndan një moment romantik me Romeon

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci tashmë janë bërë një prej emrave më të komentuar në showbizin shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Heidi ka publikuar një fotografi, teksa shfaqet me Romeon në momente romantike.

Dyshja në fjalë janë shfaqur duke u përqafuar.

“Natën e mirë”, ka shkruar Heidi.

(Kosova Sot Online)