Dieta me limon, humbni 10 kg brenda dy javësh - Femra - Kosova Sot
Dieta me limon, humbni 10 kg brenda dy javësh

Dieta me limon, humbni 10 kg brenda dy javësh

Gjashtë limonë, ujë dhe mjaltë janë përbërësit që mund t’ju ndihmojnë të humbni 10 kg brenda dy javësh sipas “bota sot”. Kjo dietë e çuditshme dhe shumë e efektshme e limonit është shumë e thjeshtë.

Ju duhet të pini një përzierje me lëng limoni dhe ujë çdo ditë në stomak bosh menjëherë pas zgjimit.

Kjo dietë limoni ka dy përfitime shumë të rëndësishme shëndetësore: detoksifikon tërë trupin dhe ju ndihmon të humbni mbipeshën.

(Kosova Sot)

4 orë e 17 minuta më parë
21/10/18