E tmerrshme: Nëna vret vajzën e saj duke ia vendosur jastëkun në fytyrë - Lajme - Kosova Sot
E tmerrshme: Nėna vret vajzėn e saj duke ia vendosur jastėkun nė fytyrė

E tmerrshme: Nėna vret vajzėn e saj duke ia vendosur jastėkun nė fytyrė

Një grua ka dal para gjyqit pas akuzës për mbytjen e vajës së saj 14 muajshe me jastëk. 

Sadia Ahmed, thuhet se ka sulmuar foshnjën e saj Inaya në shtëpinë e tyre në Glasow, tre ditë para se të vdiste në Spitalin Mbretëror për fëmijë. 

26 vjeçarja e cila vuajti nga depresioni pas lindjes, është akuzuar gjithashtu për rrahje të fëmijës me goditje në kokë dhe trup.

(Kosova Sot)

21 orë e 39 minuta më parë
20/01/18
aaaaaaaa