Arrestohet i arratisuri nga Burgu i Lipjanit - Lajme - Kosova Sot
Arrestohet i arratisuri nga Burgu i Lipjanit

Arrestohet i arratisuri nga Burgu i Lipjanit

Një i burgosur i cili po vuante dënimin në burgun e Lipjanit ishte arratisur, ndërkohë që Policia ka arritur që ta arrestojë sërish.

Ai ishte arratisur rreth gjashtë ditë më parë, ndërkohë që Policia ka njoftuar se të njëjtin e ka arrestuar gjatë ditës së djeshme.

Ai është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Lipjanit.

(Kosova Sot)

13 orë e 42 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa