Nuk do ta besoni çfarë bënë vajzat e Metës mbrëmë, ja ç’tregon Monika (Foto) - Lajme - Kosova Sot
Nuk do ta besoni çfarë bënë vajzat e Metës mbrëmë, ja ç’tregon Monika (Foto)

Nuk do ta besoni çfarë bënë vajzat e Metës mbrëmë, ja ç’tregon Monika (Foto)

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, bashkeshortja e Presidentit Ilir Meta ne nje postim ne profilin e saj ne FB, tregon detaje se si e festoi familja e Presidentit naten e nderrimit te viteve.

  Kafja e parë e 2018 me qetësi dhe dashuri.  Bora dhe Era e mbajtën fjalën, e shtruan tavolinën dhe i lanë të gjitha enët. Normal që pas orës 12 gëzuan me shoqërinë e tyre, ndërsa ne të dy në shoqërinë e njëri-tjetrit. Gëzuar edhe të gjithëve ju me familjet tuaja! 

(Kosova Sot)

3 orë e 46 minuta më parë
23/10/18