Kosova Sot

Klani "Coca Cola Zero"u pasuruan pėrmes korrupsionit nė Prishtinė

Lajme >

PUSHTETI I KOMUNËS SË PRISHTINËS I BËRI MILIONERË DEZERTORËT E DEKLARUAR DHE TË PADEKLARUAR TË VV-SË Derisa gjatë ditës së djeshme u zhvilluan zgjedhjet për kreun e ri të...

Cilësia e Ajrit

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Rregulla tė reja pėr vizita mjekėsore

Në qendrat e Mjekësisë Familjare, sipas një pilot-projekti...

Dėnohen me burg dhe me gjobė tre ish-zyrtarėt tė njė banke private nė Kosovė

Gjykata Themelore në Prishtinë, të hënën, ka shpallur...

Qeveria ka njė muaj afat pėr tė dhėnė mendimin rreth nismės pėr zhbėrjen e Speciales

Qeveria e Kosovës ka afat një muaj që të jap mendimin e saj...

Vajza ėshtė e palėvizshme, POR ANALIZAT I KA MIRĖ

SHQETËSIMI I NJË NËNE Prindërit e pikëlluar të...

11-vjeēarja ankohej se e dėgjonte dreqin duke folur

ILAÇI "TAMIFLU" I SHKAKTOI HALUCINACIONE Pasi vitin e...

Disa fakte mahnitėse rreth kompanisė "Amazon"

MBIZOTËRON NË TREGTINË ELEKTRONIKE  Konsumatorët e...

Qarri:Nė VV fajtori kryesor ėshtė vetė themeluesi i saj

Analisti Gani Qarri thekson për "Kosova Sot" se për të...

Kelmendi: Shpend Ahmeti ka talentin e gėnjeshtarit

Skenar i orkestruar kriminalisht është kjo fushatë e...

1 EURO =

0.00

USD

0.00

ALL

0.00

GBP

0.00

CHF

0.00

CNY

0.00

JPY

0.00

INR

0.00

AUD

0.00

TRY

0.00

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

Si e vlerėsoni punėn e deritanishme tė Hashim Thaēit, Ramush Haradinajt dhe Kadri Veselit?

 • Tė suksesshme
 • Tė dėshtuar

   Preteni:Kjo kastė politike nuk i zgjidh problemet

   Nuk jam optimist se viti 2018 do të jetë vit i kthesës. Kjo...

   Elita
   VIP

   Vesa Luma dhe Big Basta mė tė dashuruar se kurrė, shkėmbejnė puthje pasionante me njėri-tjetrin (FOTO)

   Vesa Luma dhe Big Basta, çifti shumë i dashur për publikun prej disa kohësh kanë nisur një jetë të re larg, në Zelandën e Re. Dyshja e artistëve duken po aq të dashuruar, për të mos thënë edhe më shumë se ditën e parë. Ka qenë vet këngëtarja e cila ka publikuar video dhe foto ku ata shfaqen duke shkëmbyer puthje pasionante me njëri – tjetrin. Po Lian, djali i tyre bukurosh ku ishte ndërkohë?...

   VIP

   Gėzim nė familjen e Bleros, kėngėtari jep lajmin e bukur (FOTO)

   Ditën e sotme me anë të një postimi në profilin e tij në...

   VIP

   Dua Lipa ndahet nga i dashuri, i rikthehet lidhjes sė vjetėr (FOTO)

   Nga ana profesionale mund të cilësohet si këngëtarja më e suksesshme e...

   VIP

   Armina dhe Jonida se bashku nė Francė, ēfarė po kurdisin vajzat?

   Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani, mikesha prej shumë kohësh, ndodhen së bashku...

   Shėndetėsia

   SA TABLETA PARACETAMOL JANĖ SHUMĖ?

   Paracetamoli dhe ibuprofeni më së shpeshti përdoren për shërimin e...

   Shėndetėsia

   Ilaēi mė i fortė nė formė tė pikave

   Vaji i origanos së egër me shekuj konsiderohet si ilaç i fuqishëm për...

   Reēeta

   Reēeta e Cekės: BĖRXOLLA PULE ME SUSAM

   Përbërësit: 8 bërxolla mishi të bardhë pule, 3 vezë, 50 gr...

   VIP

   Zajmina seksi edhe nė shtatėzani (Foto)

   Vajza bukuroshe e showbiz-it shqiptar, këngëtare dikur, e tashmë në biznesin e...

   Sport
   • Roma do tė zėvendėsojė Dzekon

    Drejtori Sportiv i Romës, Monchi ka thënë se do të zëvendësojnë Edin Dzekon, nëse ky i fundit kalon në Chelsea Skuadra angleze, Chelsea është shumë pranë transferimit të dyshes...

    Më Shumë
   • Roma kėrkon Batshuayin pėr tė lejuar kalimin dyshes Dzeko-Emerson nė Londėr

    Roma dhe Chelsea janë në përfundim të një marrëveshje të madhe. Sulmuesi boshnjak Edin Dzeko dhe mbrojtësi italo-brazilian Emerson Palmieri janë drejt transferimit në Londër. Chelsea...

    Më Shumë
   • Federer bėn mrekullinė, fiton tė pamundshmen

    Roger Federer ka kaluar në çerekfinale të Australian Open, pas fitores ndaj hungarezit, Marton Fucsovics Tenisti zviceran, Roger Federer ka treguar se është në formë të jashtëzakonshme, e...

    Më Shumë

   Pogba kėrkon rritje page pas transferimit tė Sanchezit

   Paul Pogba është i dëshpëruar që Sanchezi do të...

   Kepa lodhet duke e pritur Realin, nėnshkruan kontratėn e re me Bilbaon

   Edhe zyrtarisht Kepa e ka rinovuar kontratën me Bilbaon që do të...

   Vitet kalojnė, por klasi mbetet

   Federer i mahnitshëm, me lehtësi e ka mposhtur tenistin, Marton...

   Rafinha kryen testet mjekėsore

   Rafinha ka kryer me sukses testet mjekësore, raportojnë mediat...

   Djokovic eliminohet nga Australian Open

   Novak Djokovic është eliminuar nga Australian Open, pasi e mposht nga...

   Rafinha po i kryen testet mjekėsore te Interi

   ​Rafinha është duke i kryer testet mjekësore, ky...

   NË KOSOVA SOT mund të lexoni:

   Opinione

   Rritet pakėnaqėsia e Rusisė me Putinin

   HAPAT GJIGANTË, TË CILËT I KA NDËRMARRË SHOQËRIA...

   Shqiptarėt gjithmonė po mashtrohen dhe tradhtohen?

   Nuk duhet të lejojmë të na përsëritet historia e...

   Kur nuk sundon ligji, mbisundon anarkia

   Hajnia, çelës i pasurimit të...

   Kosova e sunduar nga marionetat kuislinge tė Serbisė

   Amerika e as Evropa nuk e duan një Kosovë ku kriminelët...

   Dossier

   Sadija tregon amanetin e Dritėroit dhe fjalimin para vdekjes

   Nga Eni Vasili Kjo intervistë është pjesë e një cikli intervistash syresh të cilat mëtojnë të sjellin para lexuesve profilet e disa prej zonjave të cilat në një mënyrë apo...

   Planeti X

   Toka po largohet nga Dielli

   Dielli është duke humbur ngadalë fuqinë tërheqëse që ka ndaj planeteve të sistemit tonë, e për pasojë edhe Toka është duke u larguar prej tij. Por a do të thotë kjo...

   Toka po largohet nga Dielli

   Dielli është duke humbur ngadalë fuqinë tërheqëse...

   Ne kemi ADN jashtėtokėsor?!

   Mos u alarmoni, por ju keni ADN të jashtëtokësorëve në...

   Gjėrat mė tė ēuditshme rreth gjithėsisė

   Është lehtë për të harruar se jashtë planetit...

   Gjėrat e tmerrshme qė gjenden nė male

   Daç besoni, daç mos besoni, por gjatë natës në...

   Auto&Tech
   WhatsAp mund tė kthejė mesazhet e fshira

   Ekziston një aplikacion i quajtur WhatsRemoved i cili zbulon dhe ruan mesazhet e fshira dhe skedarët, qofshin ato audio, video apo foto. Për të përdorur këtë aplikacion ai duhet të shkarkohet në...

   Më Shumë

   “Amazon Go”, blerje nė supermarket “pa paguar”

   Në një lëvizje që pritet të revolucionarizojë...

   ‘Instagram’ kopjon sėrish ‘Snapchat’, kėtė herė ndryshimi lidhet me…

   ‘Snapchat’ përveçse shumë i përdorur dhe...

   Shfaqet telefoni i ri i Samsungut, mund tė jetė Galaxy J8

   Gjiganti i teknologjisë Samsung, ka vendosur të unifikojë...

   KOSOVA SOT TV
   Dua tė "martohem" me... (Foto/Video)

   Asher, katër vjeçar, deklaroi se donte 'të martohej me mamanë' kur ajo ndau lajmin e Fejesës me partnerin e saj prej pesë muajsh, Lan Faulker. Nëna e tij Jasmine Brannan, nga Frankfort...

   Më Shumë

   Mesazhi i pilotit turk duke bombarduar Sirinė bėhet hit nė internet

   Pas ofensivës turke në Sirinë e Veriut kundër kurdëve...

   Goditet nga makina dhe fluturon si njė top lecke 20 metra nė ajėr (VIDEO)

   Ky është momenti i tmerrshëm që një adoleshent u godit...

   Politikanėt, shkelėsit mė tė mėdhenj tė ligjeve (Foto/Video)

   Të anketuarit e “Kosova Sot”  shprehen se...

   OK KIDS
   Ēfarė i bėn ngjitėsit tė ngjitshėm?

   Ngjitësit kanë një substancë paste që i bën ata të rrinë në një sipërfaqe. Ngjitësit mund të bëhen nga materiale të ndryshme dhe të prodhuara në mënyra të...

   Me Shume

   Pse lepujt ikin nga ne?

   Është fakte se lepujt qëndrojnë gjithmonë larg nga...

   Si notojnė peshqit nė tufa?

    Peshqit që notojnë në tufa, njihen me mjedisin...

   Rreze lirie

   Kohera te erreta nxi nga ulerima lufta pelciste vdisnin shume...

   >