< Kosova Sot

Edhe ndėrkombėtarėt u shitėn te mafio-oligarkėt

Lajme >

Analistët dhe njohësit e fushës së drejtësisë thonë se edhe pse me vite është trumbetuar nga gjyqtarët e EULEX- it për arrestimin e të ashtuquajturve "peshqve të...

Cilësia e Ajrit

Paparazzi

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

 • PTK images

Editoriali

Maloku: Shpresat e biznesit te Qeveria

Ramadan Maloku, anëtar i Kryesisë së Shoqatës së...

Vendet qė do tė mbesin pa rrymė gjatė ditėve nė vijim

KEDS përmes një komunikate drejtuar mediave ka njoftuar se gjatë...

I mbijetoi krimeve tė Mlladiq, Fikret Alic habit sot nė gjykatė

Gjykata Ndërkombëtare kundër krimeve të luftës në...

Guraziu: Votat me kusht do tė rrėzojnė Shpend Ahmetin

Sipas analistit Ragip Guraziu, të gjitha ato makinacione të klanit...

Rudhani:Shkapja e ekonomisė, e domosdoshme

Analisti Florim Rudhani për "Kosova Sot" tha se ekonomia shkapet...

Kelmendi: Kuadrot mė tė dobėta erdhėn nė Kosovė

Profesori universitar Muhamet Kelmendi ka veçuar se organet e...

Shesheli e quan dėnimin e Mlladiqit “shpifje” pėr historinė e Serbisė

Lideri ultra- nacionalist serb, Vojisllav Sheshel, e ka quajtur dënimin e...

Qarri: VV-ja, e lidhur me mafio-oligarkėt "Devolli"

Analisti Gani Qarri theksoi se fakti që Lëvizja...

1 EURO =

0.00

USD

0.00

ALL

0.00

GBP

0.00

CHF

0.00

CNY

0.00

JPY

0.00

INR

0.00

AUD

0.00

TRY

0.00

AED

Botimi i sotëm

PTK images

Top Kosova Radio

Top Kosova Radio

A duhet hapur dosjet se kush kanė qenė dhe janė spiunė tė UDB-sė nė Kosovė?

 • Po
 • Jo

   VIP

   Morena Taraku me poza tė nxehėta nga shtrati (Foto)

   Këngëtarja Morena Taraku, e njohur për linjat e saj trupore, vazhdon me postimin e fotove sensuale në rrjetin social Instagram, shkruan  Gazeta "Kosova Sot Online", e tillë është dhe fotoja e radhës e Morenës, pozuar nga shtrati i saj! (Kosova Sot)

   VIP

   Emina Ēunmulaj shėtitet me jahtė (Foto)

   Modelja sharmante e cila jeton dhe vepron në Amerikë, ka publikuar një fotografi...

   VIP

   ’Jam ndier shumė mė e fortė’

   Paraqitja e saj e vitit të kaluar për debutimin me “Victoria's Secret”...

   Shėndetėsia

   A keni thembra tė ēara? Nėse po, provoni kėto 5 ilaēe shtėpiake

   Përpos hidratimit të mirë, pastrimi është po ashtu i...

   Shėndetėsia

   Dieta me kumbulla tė thata: Humbni 3 kilogramė pėr 5 ditė

   Dieta me kumbulla të thata i takon të ashtuquajturave dieta të shpejta dhe u...

   Reēeta

   Receta e Cekės- Tavė me spinaq

   PËRBËRËSIT: 1 kg mish qengji ose viçi, 1 kg spinaq, 5-6 vezë, 1/2...

   Shėndetėsia

   Hani herėt apo vonė? Kuptojeni kur duhet tė hani drekė

   Secili prej nesh ka një orë biologjike. Por, nutricistët theksojnë se ekziston...

   Femra

   6 fshehtėsi dermatologjike pėr tė pasur lėkurė tė pėrsosur

   Çfarë duhet të hani varet se çfarë lloji të lëkurës...

   Sport
   • Akuza pėr Sharapovan, rrezikon 7 vite burg

    Problemet nuk kanë fund për Maria Sharapovën. Tenistja ruse është vënë nën hetim nga policia indiane për mashtrim dhe konspiracion kriminal, në një çështje që ka të...

    Më Shumë
   • Qarabag – Chelsea, formacionet zyrtare

    Chelsea është mysafir i Qarabagut të Ansi Agollit në ndeshjen e xhiros së pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Këto janë formacionet...

    Më Shumë
   • Lėndohet mbrojtėsi kryesor i Juventusit, mungon ndaj Barcelonės

    Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini është lënduar dhe nuk do të luaj në ndeshjen e sontme ndaj Barcelonës në Ligën e Kampionëve Juventus ka njoftuar se qendërmbrojtësi italian,...

    Më Shumë

   Kaka nė Milan pėr detyrėn e re

   Leita Kaka sot ka arritur në Milano, ku pritet të ketë një...

   Nuk do ta besoni si i motivoj lojtarėt trajneri i Sevillės

   Ndeshja mbrëmshme mes Sevillës dhe Liverpoolit ishte një...

   Reagon Berlusconi: Milan i ka kryer obligimet

   Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka reaguar pas lajmeve të...

   Interi gat ta shes Joao Marion, ia vendos ēmimin

   Mesfushori portugez Joao Mario, është në sezonin e tij të...

   Distria Krasniqi shėnon edhe njė arritje tjetėr

   Xhudistja kosovare Distria Krasniqi është ngjitur në...

   “Ta shikosh kėtė Liverpool ėshtė sikur t’i shikosh fėmijėt duke luajtur”

   Sevilla e tronditi Liverpoolin mbrëmë në kuadër të...

   NË KOSOVA SOT mund të lexoni:

   Opinione

   Trafikantėt e drogės mėsuan tė pasurit qė t'i fshihnin paratė nė parajsat tatimore

   Shkruan: Roberto Saviano Kanë kaluar vetëm 19 muaj që nga...

   Prisni numėrimin nė Prishtinė dhe Prizren, verdikti i qytetarėve ėshtė kryesori

   SHKRUAN: RAGIP GURAZIU Sipas rezultateve të KQZ-së, partia që...

   Ku duhet tė ndėrtohet Stadiumi Nacional apo Olimpik i Futbollit nė Kosovė?

   SHKRUAN: YLBER VOKSHI Jam i befasuar se si me papërgjegjësi...

   Kutia e Pandorės e Epokės digjitale

   Shkruan: CARL BILDT A është bota duke shkarë në...

   Dossier

   Ekskluzive / Si i dėnoi Myftar Grabocka me vdekje Edip Tėrshanėn, Jani Konomin dhe Hysni Alimerkon

   Dashnor Kaloçi – Spartak Topollaj Ashtu siç theksuam edhe në një nga shkrimet e para pak ditëve, të botuara ekskluzivisht në faqet e “Gazeta Shqiptare”, (referuar një dokumenti...

   Planeti X

   Rrėfime tė tmerrshme tė punėtorėve tė morgut

   Kur ishim fëmijë, zor se ndonjëri prej nesh kishte ëndërruar të punonte në një morg. Por, ja që në botën e të rriturve edhe këtë punë duhet ta bëjë dikush. Sikur...

   Rrėfime tė tmerrshme tė punėtorėve tė morgut

   Kur ishim fëmijë, zor se ndonjëri prej nesh kishte...

   Zbulohet shpella mė e thellė nėnujore

   Një ekip hulumtuesish pretendojnë që kanë zbuluar një...

   Parashikimi i frikshėm: 2018 do jetė viti i tėrmeteve shkatėrrimtare

   Parashikime te frikshme na vijne per vitin 2018 nga shkencetaret, e cilet thone...

   A mund tė krijojmė fantazma pėrmes energjisė sė mendjes?

   Çështja e fantazmave është një ndër...

   Auto&Tech
   Facebook Messenger lejon dėrgimin e fotove nė rezolucion tė lartė

   Në të majtë është një foto 2K ndërsa në të djathtë një foto 4K. Diferenca vihet re kur zmadhoni në foto. Rrjeti social Facebook vijon me përmirësimin e aplikacionit Messenger,...

   Më Shumë

   Dita kur monedhat dixhitale tė zėvendėsojnė paranė prej letre ende larg, thotė Banka e Japonisė

   Blockchain është një regjistër publik transaksionesh i cili...

   Samsung themelon njė qendėr kėrkimore tė inteligjencės artificiale

   Ai është mbikëqyrës i Qendrës për Inovacionin dhe...

   KOSOVA SOT TV
   Vėmendje adhuruesė tė sporteve marciale, kjo 3 vjeēare do iu lė pa mend (Video/Foto)

   Një vajzë e vogël tre vjeçare duket se është shumë e pasionuar pas sportit marcial Taekwondo. Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, vogëlushja simpatike shihet duke e i...

   Më Shumë

   Misioni i EULEX-it nė Kosovė ka dėshtuar nė vendosjen e sundimit tė ligjit? (Foto/Video)

   Të anketuarit e “Kosova Sot” shprehen të zhgënjyer...

   I bie valixhja nga autobusi, shoferi as qė e vėren (Video/Foto)

   Të zbulosh se të ka humbur valixhja pasi të arrish në...

   Burjani: Votuesi nuk ėshtė vetėdijėsuar sa duhet (Video)

   Sipas analistit Blerim Burjani, zgjedhjet lokale nuk tregojnë asgjë...

   OK KIDS
   Sigurisht nuk e keni ditur se…

   · Njerëzit gëlltisin rreth gjysmë kile insekte në vit! Shumë shpesh pjesët e vogla të insekteve gjenden edhe në ushqim! · Keçapi në fillim, gjatë viteve 1830 shitej si...

   Me Shume

   Udhėtimet shtegtare

   Disa kafshë kurrë gjatë jetës së tyre nuk...

   Pse minjtė e pėlqejnė djathin?

   Shumë minj nga filmat vizatimorë e pëlqejnë djathin, por...

   Rreze lirie

   Kohera te erreta nxi nga ulerima lufta pelciste vdisnin shume...

   >