Arsenali heq dorë nga ylli i Monacos (Foto) - Sport - Kosova Sot
Arsenali heq dorë nga ylli i Monacos (Foto)

Arsenali heq dorë nga ylli i Monacos (Foto)

Arsenali ka hequr dorë nga transferimi i mesfushorit të Monacos, Thomas Lemarit.

Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Arsenali i ka hequr dorë nga transferimi i yllit të Monacos, Thomas Lemar.

Arsen Wenger nuk dëshiron që ta transferoj Lemarin, pasi është i bindur se do të mbajë në skuadër Mesut Ozilin dhe Alexis Sanchezin.

Ozil do të mbetet në Emirates, derisa Sanchez ende është në dyshim, pasi po kërkohet nga Paris Saint-Germain dhe Manchester City.

(Kosova Sot)

11 orë e 18 minuta më parë
22/07/18