Mascherano largohet nga Barcelona? - Sport - Kosova Sot
Mascherano largohet nga Barcelona?

Mascherano largohet nga Barcelona?

Javier Mascherano mund të largohet nga Barcelona në verën e vitit 2018

Javier Mascherano ka lënë të hapur mundësinë e largimit nga Barcelona pas përfundimit të këtij sezoni.

Ylli argjentinas ka bërë të ditur se pas përfundimit të sezonit do të vendosë përfundimisht për të ardhmen.

“Kam ende kontratë me klubin. Por, pas përfundimit të sezonit do të vendosi nëse ende do të ndihem i dobishëm për ekipin”, theksoi ai. Mascherano

"Në Barcelonë, gjithmonë më kanë thënë se janë të lumtur me mua dhe kam kohë për të menduar për këtë”, ka theksuar ai. 

(Kosova Sot)

1 orë e 51 minuta më parë
17/10/18