Driblimi që po e “çmend” Brazilin (VIDEO) - Sport - Kosova Sot
Driblimi që po e “çmend” Brazilin (VIDEO)

Driblimi që po e “çmend” Brazilin (VIDEO)

Brazili është shquar gjithmonë për futbollistë që me topin në këmbë kanë bërë gjëra të rralla.

Denilson, Ronaldinho, Ronaldo e shumë të tjerë kanë mrekulluar tifozët në mbarë botën me aftësitë e tyre, por një 20-vjeçar duket se kërkon t’i bashkohet klubit të “magjistarëve”.

Lucas Paqueta është talenti i ri i Flamengos dhe driblimi i tij i fundit po bën xhiron e botës.

(Kosova Sot)

14 orë e 48 minuta më parë
25/09/18