Suedia shokon Italinë - Sport - Kosova Sot
Suedia shokon Italinė

Suedia shokon Italinė

Suedia ka kaluar në epërsi ndaj Italisë me golin e Jakob Johansson që e realizoi në minutën e 61’të. Ky nuk është aspak një rezultat i mirë për italianët për ndeshjen kthyese dhe nëse duan një biletë për Botëror, duhet të shënojnë të paktën një gol si mysafirë.

(Kosova Sot)

15 orë e 42 minuta më parë
21/02/18