Dy gola të shpejtë në ndeshjen Fiorentina – Milan - Sport - Kosova Sot
Dy gola tė shpejtė nė ndeshjen Fiorentina – Milan

Dy gola tė shpejtė nė ndeshjen Fiorentina – Milan

Fiorentina dhe Milan janë duke barazuar 1-1 në “Artemio Franchi”.

Fiorentina kaloi në epërsi në minutën e 71-të përmes Simeone, por Milani iu kundërpërgjigj shpejt duke shënuar me anë të turkut Calhanoglu tre minuta më pas.

(Kosova Sot)

17 orë e 51 minuta më parë
16/01/18
aaaaaaaa