Tërbohet Mourinho - Sport - Kosova Sot
Tėrbohet Mourinho

Tėrbohet Mourinho

Jose Mourinho është zemëruar me nënkryetarin ekzekutiv të Manchester United, Ed Woodward, për mosgatishmërinë e tij për ta blerë Danny Rose nga Tottenham, sipas Daily Mirror.

Mourinho është i etur për ta përforcuar skuadrën e tij gjersa kërkon të garojë me Manchester Cityn, dhe beson se Rose mund të blihet për një shumë prej 56 milionë euro. 

Megjithatë, Woodward i ka thënë Mourinhos se ose duhet së pari të shesë lojtarë apo të presë deri në verë, duke e tërbuara portugezin. 

(Kosova Sot)

19 orë e 52 minuta më parë
23/01/18
aaaaaaaa