Formacionet zyrtare: Arsenal – Chelsea - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Arsenal – Chelsea

Formacionet zyrtare: Arsenal – Chelsea

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Arsenal – Chelsea

Arsenal dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës angleze.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

(Kosova Sot)

14 orë e 25 minuta më parë
20/03/18