Fantazma kapet nga kamerat në televizionin shqiptar (video shokuese) - TV - Kosova Sot
Fantazma kapet nga kamerat në televizionin shqiptar (video shokuese)

Fantazma kapet nga kamerat në televizionin shqiptar (video shokuese)

Teksa gazetarët ishin duke diskutuar në studion e programin “Klubi i mëngjesit”, papritur njëra nga gazetat që ishte mbi tavolinë “fluturon” sikur e mori dikush. Por faktikisht askush nuk e preku.

Situata ka trembur dhe shokuar gazetarët e pranishëm në studio.

E nëse nuk e besoni, shikoni videon:

(Kosova Sot)

16 orë e 50 minuta më parë
21/10/18