Skandalolze: Nëna hedh femijën e sapolindur në kosh të mbeturinave (VIDEO) - TV - Kosova Sot
Skandalolze: Nëna hedh femijën e sapolindur në kosh të mbeturinave (VIDEO)

Skandalolze: Nëna hedh femijën e sapolindur në kosh të mbeturinave (VIDEO)

Një nënë e pa përgjegjshme, ka lindur një fëmijë dhe pas lindjes e ka hedhur atë bashkë  me një qese të zezë të mbeturinave në një qoshe të rrugës.

Video është publikuar në rrjetet sociale nga “Breaking Neës”, dhe ka marrë me mijëra komente  negative të cilët i dedikohen kësaj nëne brenda pak kohësh.

Në vendin e ngjarjes kanë dal menjëherë ekipe mjekësore.

Nuk dihet nëse fëmija që shihet në videon e mëposhtme ka arritur të mbijetoje apo jo.

 

 

(Kosova Sot)

15 orë e 12 minuta më parë
24/10/18