Një udhëtim vërtet romantik (Foto) - VIP - Kosova Sot
Një udhëtim vërtet romantik (Foto)

Një udhëtim vërtet romantik (Foto)

Danielle Armstrong lë prapa dashurinë e vjetër, ia nis me të reja,transmeton gazeta Kosova Sot.

Ajo u largua nga “TOWIE” në fund të vitit të kaluar, derisa kjo erdhi si pasojë e ndarjes së saj nga ish i dashuri, James Lock.

Sexy stuff! And Danielle Armstrong proved she has truly moved on with her new boyfriend Daniel Spiller as they got up close and personal on the shores during a recent trip to Dubai

Dhe, Danielle Armstrong e ka dëshmuar se me të vërtetë ka ecur tutje me dashurinë e saj të re, Daniel Spiller, pasi që u panë shumë të afërt në brigjet e plazhit në Dubai, pasi që të dy tashmë janë në një udhëtim romantik. Bukuroshja 28 vjeçe u duk shumë e bukur, e veshur me një palë kostume dypjesësh me ngjyrë të portokalltë, që ia kishte theksuar fort linjat e saj trupore. Danielle përfundimisht ishte një femër që po shkëlqente, derisa edhe dashuria e tyre po lulëzon, e për këtë u kujdesën që të dy ta shprehin në publik. 

(Kosova Sot)

Life's a peach! Danielle and Daniel could hardly keep their hands off one another on the shores 

13 orë e 14 minuta më parë
20/06/18