Krejt pink (Foto) - VIP - Kosova Sot
Krejt pink (Foto)

Krejt pink (Foto)

Veshja si reflektim i dashurisë , transmeton gazeta Kosova Sot.

The look of love: The Victoria's Secret beauty has been dating Zayn Malik off and on since November 2015

Gigi Hadid është një femër e dashuruar dhe mesa duket gardëroba e saj përfundimisht e reflekton këtë. Modelja e bukur 21 vjeçe ishte parë derisa po largohej nga apartamenti i saj në Nju-Jork, e cila nga koka e deri te thembrat e tëra ishte e veshur në ngjyrë pink.

It's all coming up rosy: Gigi Hadid was spotted leaving her New York City apartment dressed in head-to-toe pink

Gigi po e mbante kokën e saj poshtë derisa po largohej nga apartamenti, derisa po shkonte në veturën që po e priste, e veshur me një bluzë pink dhe një palë pantallona, po ashtu pink. Me vete kishte telefonin dhe një çantë të vogël dore, po ashtu me ngjyrë pink, një palë çizme si dhe një palë syze dielli xhama rozë. Gjithë kjo dukje vjen pasi që bukuroshja ka intervistuar të dashurin e saj, Zayn Malik, si pjesë e fushatës së tyre “Versus Versace”.

(Kosova Sot)

Pink lady: The 21-year-old model kept her head down as she made her way out onto the street on Saturday

13 orë e 6 minuta më parë
20/06/18