Nuk ua lëshon udhën më të rejave (Foto) - VIP - Kosova Sot
Nuk ua lëshon udhën më të rejave (Foto)

Nuk ua lëshon udhën më të rejave (Foto)

Demi Moore kishte vënë pak grim, por kjo nuk e pengonte që të dukej atraktive,transmeton gazeta Kosova Sot.

Party time: A very animated Demi Moore arrived at the Harper's Bazaar 150th Anniversary Party in New York on Wednesday night

Dorën në zemër, Demi Moore nuk shihet më aq shpesh mbi qilimin e kuq, sikur dikur, por sa herë që paraqitet, nuk ua lëshon aspak udhën femrave më të reja. Thuhet se pula e vjetër e bën supën e mirë. Nuk duam të themi se Moore është plakë, por megjithatë femrat në një moshë të caktuar, pas lules së rinisë, e kanë një dozë të një hiri dhe bukurie të veçantë, duke u dukur ndonjëherë më tërheqëse sesa femrat më të reja.

Ants in her pants: Demi was so excited to be at the star-studded bash that she struggled to stand still on the event's black carpet

Kësaj here qilimi ishte i zi, por kjo nuk e pengoi atë që të linte një përshtypje të mirë. 

Doing the hokey pokey? The G.I. Jane star leaned to one side, pointed her leg out and basically did everything but show off her look for the evening

(Kosova Sot)

22 orë e 54 minuta më parë
20/06/18