‘Çmenduria’ arrin kulmin, fansja e Noizy-t gdhend fytyrën e tij në trup - VIP - Kosova Sot
‘Ēmenduria’ arrin kulmin, fansja e Noizy-t gdhend fytyrėn e tij nė trup

‘Ēmenduria’ arrin kulmin, fansja e Noizy-t gdhend fytyrėn e tij nė trup

Përveç se një nga reperët më të suksesshëm, Noizy është dhe një nga meshkujt më të pëlqyer nga femrat. Një fanse madje ka arritur të bëjë një çmenduri, duke gdhendur portretin e Noizy-t në trup. Tatuazhi është mjaft i madh, kështu që edhe dhimbja duhet të ketë qenë e tillë. Por kur vjen puna tek artistët e preferuar, duket se fansat janë gati të bëjnë çdo gjë.

(Kosova Sot)

23 orë e 2 minuta më parë
17/01/18
aaaaaaaa