Ja si dukej Orinda Huta në moshën 16-vjeçare (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ja si dukej Orinda Huta në moshën 16-vjeçare (Foto)

Ja si dukej Orinda Huta në moshën 16-vjeçare (Foto)

Orinda Huta është një nga moderatoret më simpatike të ekranit. Së fundmi ka kurorëzuar martesën e saj me Turjan Hyskën, partnerin e saj tashmë prej 10 vitesh. Momentalisht janë në Tajlandë, që është një prej destinacioneve që çifti ka përzgjedhur për muajin e mjaltit. Sot Orinda është bërë paksa nostalgjike, duke u rikthyer pas në kohë. Ajo ka postuar një foto kur ishte rreth moshës 16- vjeçare. Flokët gërsheta, buzeqeshja e ëmbël e veshur me një kostum ngjyrë pink, e shfaqin moderatoren më të bukur se kurrë. Vlen të themi që nuk ka ndryshuar aspak. E bukur atëherë, po aq e bukur dhe sot.

(Kosova Sot)

9 orë e 45 minuta më parë
23/07/18