Djali i Ardit Gjebreas prezanton të dashurën? Kjo është vajza bukuroshe që i ka “marrë zemrën” - VIP - Kosova Sot
Djali i Ardit Gjebreas prezanton tė dashurėn? Kjo ėshtė vajza bukuroshe qė i ka “marrė zemrėn”

Djali i Ardit Gjebreas prezanton tė dashurėn? Kjo ėshtė vajza bukuroshe qė i ka “marrė zemrėn”

Ardit Gjebrea është padyshim një ndër moderatorët më të njohur dhe më popullor në Shqipëri, i cili herë pas here në programin e tij, përmend familjen si një pjesë shumë të rëndësishme. Edhe pse ai nuk tregon detaje të jetës së tij familjare, kurioziteti për ta është i madh tek publiku.

Joni, djali i Arditi, u ka prezantuar fansave një vajzë bukuroshe, e krahas fotos së postuar në Instagram ai vendosur si diçiturë një zemër.

A është kjo e dashura e tij?!

Ndër komentet e shumta, dallohet ai i Arurela Gaçes dhe i Olta Bokës të cilat i komplimentojnë.

(Kosova Sot)

2 orë e 6 minuta më parë
24/02/18