Elvana Gjata sapo na zbuloi një pjesë të xhirimeve për klipin e ri (Foto) - VIP - Kosova Sot
Elvana Gjata sapo na zbuloi një pjesë të xhirimeve për klipin e ri (Foto)

Elvana Gjata sapo na zbuloi një pjesë të xhirimeve për klipin e ri (Foto)

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet mjaft në formë, ndërkohë që ka treguar se ndodhet në Gjermani.

Krahas saj Elvana ka vendosur me emoji edhe shenjën e xhirimeve. Mesa duket bukuroshja ka nisur xhirimet për klipin e saj më të fundit, ose ndonjë set të ri fotografik. 

Ndonëse ajo ka publikuar shpesh foto duke treguar se është duke u marrë me projekte të reja, sërish nuk ka bërë të ditura shumë detaje.

Elvana ka vendosur të jetë pjesë e tregut botëror për të vazhduar karrierën e saj. 

Vetëm pak muaj më parë ajo ka publikuar këngën e parë “Forever is Over” dhe priten edhe shumë hite të tjera prej saj.

 

🎬

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

8 orë e 43 minuta më parë
16/10/18