Noizy në një lidhje dashurie? Ja si e quan Noami reperin shqiptar - VIP - Kosova Sot
Noizy në një lidhje dashurie? Ja si e quan Noami reperin shqiptar

Noizy në një lidhje dashurie? Ja si e quan Noami reperin shqiptar

Reperi i njohur Noizy ka publikuar në rrjete sociale një foto me ‘emojin’ e zemrës, së bashku me këngëtaren e re pjesë e OTR, Naomi. E të njëjtën gjë ka bërë edhe kjo e fundit, teksa  të dy ishin ulur dhe presin në aeroport, mesa duket për tu nisur për udhëtimin e radhës.

E të njëjtën gjë ka bërë edhe kjo e fundit, teksa  të dy ishin ulur dhe presin në aeroport, mesa duket për tu nisur për udhëtimin e radhës.

Këngëtarja e re ka postuar edhe disa muaj më parë foto me Noizy-n, por kjo është hera e parë që edhe ky i fundit poston foto me të.

Por a tregon kjo që ata të dy kanë nisur një lidhje dashurie, apo janë miq shumë të mirë?!

Këtë nuk mund ta themi me siguri pasi asnjëri prej tyre nuk ka treguar detaje për të vërtetuar se çfarë raporti kanë, megjithatë kujtojmë se shumë muaj më parë kur Naomi kishte publikuar foton e parë me Noizyn, e kishte quajtur atë “vëllain e saj të madh”.

22447215_1960823057494182_1880530511_n

 (Kosova Sot)

17 orë e 38 minuta më parë
18/10/18