Diku gjerë, diku ngushtë - VIP - Kosova Sot
Diku gjerė, diku ngushtė

Diku gjerė, diku ngushtė

Së fundmi, ajo ka hedhur shtëpinë e saj në shitje për rreth 27 milionë dollarë me dëshirën për t’u bartur në Los Anxhelos. Dhe kështu, Jennifer Lopez pa kurrfarë dyshimi u duk e lumtur dhe e relaksuar në Hollivudin Perëndimor derisa ua kishte mësyrë studiove  “STX Media”, transmeton gazeta Kosova Sot. Bukuroshja 48 vjeçe nuk kishte hezituar që bukurinë e saj ta ekspozonte për të tjerët, e veshur me një xhemper të gjerë dhe një palë pantallona me stil që ia kishin theksuar fort të pasmet e saj. Xhemperi i gjerë me ngjyrë të gjelbër ishte kombinuar me një palë pantallona të gjera, porse nga prapa ia kishin mbërthyer fort të pasmet.

(Kosova Sot) 

18 orë e 43 minuta më parë
23/01/18