Lajmi i bujshëm i lidhjes me Klea Hutën, Elgit Doda “rrudh buzët”: Puno ti o vëlla, lodhu pafund… - VIP - Kosova Sot
Lajmi i bujshėm i lidhjes me Klea Hutėn, Elgit Doda “rrudh buzėt”: Puno ti o vėlla, lodhu pafund…

Lajmi i bujshėm i lidhjes me Klea Hutėn, Elgit Doda “rrudh buzėt”: Puno ti o vėlla, lodhu pafund…

Padyshim që lajmi më i bujshëm rozë i këtyre ditëve, është ai për lidhjen e dashurisë midis Elgot Dodës dhe Klea Hutës. Pas shumë aludimesh në media për një romancë mes të dyve e pas shumë përpjekjesh nga ana e çiftit për ta mbajtur të fshehtë, ata më në fund u dorëzuan duke pranuar gjithçka. Zgjodhën rrjetet sociale për të konfirmuar dashurinë e tyre përmes një fotoje shumë të bukur. E siç pritej, lajmi pushtoi rrjetin. Ky fakt nuk i ka pëlqyer aspak kantautorit. Ai dëshiron që artistët të përfliten për punën e tyre e ajo për detajet e jetës private. Madje Doda akuzon portalet që i japin kaq shumë vëmendje kësaj pjese, duke harruar që mediat në të gjithë botën bëjnë absolutisht të njëjtën gjë. Pra dihet, lajmet rozë që flasin për jetën private të VIP-ave janë edhe ato më të lexuarat, ndërsa në vendet e zhvilluara kjo lloj gazetarie është tashmë një industri më vete. Më poshtë mund të lexoni replikën e tij.

(Kosova Sot)

19 orë e 14 minuta më parë
21/02/18