BUKURIA NATYRALE - VIP - Kosova Sot
BUKURIA NATYRALE

BUKURIA NATYRALE

Jessica Biel, elegante derisa planifikon biznesin Ajo është kreatore dhe pronare e restorantit në Hollivudin Perëndimor. Dhe kështu, Jessica Biel i ka shtuar listës së saj perandorake derisa ishte shfaqur në një ngjarje në fqinjësi.

Aktorja e bukur 35 vjeçe ishte veshur për të lënë përshtypje të mira derisa kishte diskutuar planet për lokacionin. Bashkëshortja e Justin Timberlake u duk me klas dhe shumë elegante, e veshur me fustanin ku dominonte ngjyra e kuqe dhe e kaltër, që ia kishte theksuar fort këmbët e saj të bukura. Me duart e saj të kryqëzuara, nëna e një fëmije, e tëra u duk të jetë biznes, derisa kishte biseduar me një nga miqtë e saj. Puna e saj ishte një restorant për fëmijët me të cilin kishte debutuar në vitin 2016.

(Kosova Sot) 

17 orë e 42 minuta më parë
21/10/18