Jonida me shije të veçantë... - VIP - Kosova Sot
Jonida me shije tė veēantė...

Jonida me shije tė veēantė...

Këngëtarja Jonida Maliqi, përveç zërit të bukur dhe teksteve me shije të cilat i përzgjedh për t'ia transmetuar publikut të gjërë, ajo ka shije të veçantë dhe për modën.

Në foton e publikuar në Instagram, ajo shfaqet me një stil të rafinuar.Për më tepër shikojeni fotografinë dhe vlersojeni vetë!

 

(Kosova Sot)

 

When ladies first @edvinameta 📸

A post shared by Jonida Maliqi (@jonidamaliqi) on

15 orë e 30 minuta më parë
20/02/18