Shkenda për mashallah (Foto) - VIP - Kosova Sot
 Shkenda pėr mashallah (Foto)

Shkenda pėr mashallah (Foto)

Shkenda Dubova përveç këngëve e hireve të saj, di të na befasojë dhe me fotografitë.Por ndryshe nga herat e tjera kësaj radhe vjen me një fustan të kuq elegant me të cilin duket për mashallah.

Image

 


(Kosova Sot)

22 orë e 48 minuta më parë
20/02/18