Morena provokon sërish, pozon e zhveshur në natyrë - VIP - Kosova Sot
Morena provokon sėrish, pozon e zhveshur nė natyrė

Morena provokon sėrish, pozon e zhveshur nė natyrė

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku realizon çdo ditë foto të ndryshme, të cilat i ndan me fansat në rrjetet sociale.

Image

Ajo di fare mirë se si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, dhe këtë e ka bërë edhe së fundmi ku ka pozuar e zhveshur në natyrë.

Taraku ka publikuar në Instagram një fotografi, ku shfaqet mbi një shtrat në natyrë, teksa ekspozon paksa vetëm kraharorin e saj.

Image

 

(Kosova Sot)

 

18 orë e 46 minuta më parë
21/01/18
aaaaaaaa