“Mbani frymën”, Marina Fara i nxjerr të gjitha sheshit - VIP - Kosova Sot
“Mbani frymėn”, Marina Fara i nxjerr tė gjitha sheshit

“Mbani frymėn”, Marina Fara i nxjerr tė gjitha sheshit

Marina Fara është një ndër vajzat më të komentuara të showbizz-it, kjo për shkak se ajo është mjaft aktive në mediat sociale.

Shpesh Marina publikon foto të nxehta, por kjo që ka postuar sot është më shumë se e nxehtë. Fara shfaqet në një makinë dhe gjoksi i saj është pothuajse i zbuluar.

Image

 (Kosova Sot)

14 orë e 25 minuta më parë
20/01/18
aaaaaaaa