E pabesueshme, seksbomba shqiptare e virgjër prej 23 vjetësh...! - VIP - Kosova Sot
E pabesueshme, seksbomba shqiptare e virgjër prej 23 vjetësh...!

E pabesueshme, seksbomba shqiptare e virgjër prej 23 vjetësh...!

Është kjo Jehona Dreshaj, e cila me anë të një statusi në Twitter ka konfirmuar se është ende e virgjër.

Motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, Jehona, e cila njihet për përmasat gjigante të gjoksit të saj, në këtë status ka marrë si model një thënie të Rihannës, të cilën ajo e kishte thënë pas një kohe të gjatë pa qenë në lidhje.

E duket se Jehonës është duke i munguar një mashkull. Por interesante është se Jehona pas disa minutave e ka fshirë statusin e saj.

Ndoshta, bukuroshes i ka ardhur pak turp të flasë për një gjë kaq private.

Image

 

(Kosova Sot)

 

19 orë e 47 minuta më parë
16/10/18