Leonora Jakupi mesazh emocionues për një person shumë të veçantë (Foto) - VIP - Kosova Sot
Leonora Jakupi mesazh emocionues për një person shumë të veçantë (Foto)

Leonora Jakupi mesazh emocionues për një person shumë të veçantë (Foto)

Loenora Jakupi sot ka bërë një postim në rrjetin social instagram ku ka uruar nënën e saj për ditëlindjen dhe ka shprehur dashurinë e pa fund për të, transmeton Kosova Sot.

 “Urime ditëlindjen dashuria ime me e madhe ne bote, udhërrëfyesi im! Te dua pafund!” ka shkruar Leonora.

(Kosova Sot)

 

Urime ditelindjen dashuria ime me e madhe ne bote , udherrefyesi im! Te dua pafund! #MaM ❤️

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

7 orë e 26 minuta më parë
26/09/18